משרדים להשכרה בהרצליה

חיפוש משרד להשכרה הוא נושא שיש להקדיש לו זמן על מנת למצוא את המתאים ביותר עבור החברה
שלכם וצרכיה. בניגוד לנכסים להשכרה במגזר הפרטי, כשמדובר על נכסים להשכרה במגזר העסקי שני הצדדים מעוניינים בדרך כלל בסגירת עסקה לטווח ארוך. לכן, מומלץ לבצע זאת בעזרתו של גורם מומחה בתחום- משרד תיווך ותיק בעל ניסיון של שנים באזור.

יתרונותיהם של משרדים בהרצליהכאשר הנכם מחפשים משרדים על מנת להעביר אליהם את משרדי החברה, יש לקחת בחשבון מספר
פרמטרים:
פרמטר חשוב ביותר הוא מרכזיותו של המקום, והנגישות הכוללת את קרבתו לכבישים ראשיים וכן לרכבת. משרדים להשכרה בהרצליה יענו על צורך חיוני זה.
פרמטרים נוספים שיש לבחון. מלבד המרכזיות חשובה גם הנוחות: מרחב גדול יחסית, מקומות חניה בשפע, בתי קפה ומסעדות להפסקת צהריים נעימה לעובדי החברה וגם נוף. משרדים בהרצליה, במיוחד אלה שבאזור הרצליה פיתוח, מתאימים גם מן הבחינה הזאת.

עיר זו היא אידיאלית מבחינת השילוב בין מיקום מרכזי בלב העניינים לבין נוחות, אוירה רגועה ומרחב. כל אלה הם גורם מושך המעניק חוויה צרכנית מצויינת למבקרים בה, מאפשר יצירת קשרים עסקיים חדשים ושיתופי פעולה עם חברות אחרות מהארץ ומחו"ל ויוצר סביבת עבודה פרודוקטיבית לעובדים.

מדוע כדאי להיעזר בשירותי תיווך?חיפוש אחר משרדים להשכרה בהרצליה לטווח ארוך דורש ידע, בקיאות בענייני הנדל"ן, הכרה מעמיקה של שוק הנדל"ן וגם הכרת העיר על כל האזורים והמחירים שבה באופן מושלם. בשל כך, כדאי להעזר בשירותי התיווך.

מאגר משרדים להשכרה בהרצליה

טאוור לנד היא חברת תיווך ותיקה ובעלת קשרים ענפים. ברשותה מאגר לקוחות גדול המעוניין לשכור משרדים או להשכירם. היא מבצעת חיבורים מצויינים על פי דרישות הלקוחות ולשביעות רצונם, וכך חוסכת להם זמן רב של התעסקות בנושא.

לפרטים נוספים ויצרית קשר עם עבור מחלקת השכרת משרדים

מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
1367/1הרצליה160-2500השכרה- 80 ש"ח למ"רמשרדים מפוארים בהרצליה-פיתוח: משרדים ברמת גימור גבוהה, מחולקים לאופן-ספייס, חדרי ישיבות, מיקום מעולה, בסמוך ליציאה לצירי תנועה מרכזיים ולמרכזי בילוי ושירות.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,638הרצליה155-155השכרה- 85 ש"ח למ"רמשרדים להשכרה ברחוב הכי מבוקש בהרצליה, 155 מ"ר, 4 חדרי משרדים, מטבחון, שירותים ומרפסת פרטית, שטח ברמת גימור גבוהה, מתאים לחברות סטרט-אפ, מיקום מעולה, יציאה מהירה לכיוון ת"א.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
1184/1הרצליה214-434השכרה- 110 ש"ח למ"רבבניין היי-טק מפואר במרכז אזה"ת הרצליה: שטח בק.קרקע - 215 מ"ר, מתאים מאוד להסבה למשרדים,
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
11,586הרצליה500-1270השכרה- 75 ש"ח למ"רשטחי משרדים ברמת גימור גבוהה, 800 + 770 מ"ר, חלוקה לחדרי משרדים, חדרי ישיבות, מטבח, אופן-ספייס, מיקום מעולה מעל מתחם חנויות ומסעדות, חנייה בשפע.
מספר נכס מיקום שטח (מ"ר) מחיר תיאור לפרטים נוספים
4517/1הרצליה120-950השכרה- 85 ש"ח למ"רמשרדים להשכרה בהרצליה: שטחים של 120-220 מ"ר בקומת קרקע, שטח של כ-600 מ"ר מחולק למשרדים, עמדת קבלה גדולה ומרווחת, מטבח גדול וחדרי עבודה, מיקום מעולה ושקט, עם יציאה מהירה לצירי התנועה המרכזיים.