חללי עבודה משותפים בזמן הקורונה

TowerLand > משרדים להשכרה > חללי עבודה משותפים בזמן הקורונה

אחד התחומים הצומחים ביותר במגזר הפרטי הוא תחום חללי עבודה משותפים. כיום לא מעט אנשים יכולים לעבוד מכל זמן ובכל מקום. תקופת הקורונה גרמה ללא מעט אנשים להתחיל לעבוד מהבית על פני עבודה במשרד. אותם אנשים מוצאים את עצמם מנסים להשתלט על כמות העבודה הנדרשת להם ביומיום כאשר ביתם איננו מהווה סביבת עבודה נוחה. עבור כל אותם אנשים דווקא בתקופה זאת חללי עבודה משותפים מספקים את הפתרון הטוב ביותר. חללי עבודה משותפים יכולים לספק לכל אדם שיצא לעבודה מהבית מקום עבודה איכותי, שקט ושליו. כאשר דמי השכירות על המקום יתחלקו בין כל האנשים שבוחרים באותו חלל עבודה משותף.

מה זה חלל עבודה משותף?

חלל עבודה משותף הוא חלל עבודה אשר לרוב מנהלים יזמים פרטיים. החלל המדובר מציע לכל אדם שמעוניין סביבת עבודה נוחה עם אנשים מסביב. כמובן שלכל אדם יש את חלל העבודה הפרטי שלו כאשר בסמוך אליו ישנם עוד חללי עבודה של אנשים אחרים שבחרו בהם. גם בתקופת הקורונה הצורך החברתי של אנשים עדיין חזק ואם ניתן לעבוד בחלל עבודה משותף ועדיין להקפיד על ההנחיות, אין דבר טוב מזה לכל אדם שהתחיל לעבוד מביתו  או כל אדם שתמיד עובד מביתו אך בשל העובדה שבבית מצויים בתקופה זאת גם הילדים, דבר שבהחלט יכול להפריע לעבודה השוטפת. על אף שניתן למצוא כיום לא מעט חללי עבודה משותפים, חשוב מאוד שכל אדם יבחר את חלל העבודה המתאים ביותר עבורו מכל הבחינות.

מה מקבלים בחללי עבודה?

חללי עבודה המוצעים כיום נבדלים זה מזה בעיקר מבחינת המיקום שלהם, אך כמובן גם מבחינת מה שהם מציעים לשוכרים אותם. ישנם חללי עבודה הממוקמים במרכזי ערים וישנם כאלה הממוקמים בפאתי ערים שם העלויות נמוכות יותר. בתל אביב לדוגמא ניתן למצוא כיום לא מעט משרדים להשכרה בתל אביב או חללי עבודה להשכרה הממוקמים במרכז העיר אך ישנם כאלה שממוקמים גם בדרום תל אביב ובפלורנטין ולכן, יש לבחור את המיקום המתאים לכם. אפשרויות ההשכרה של חללי העבודה נעים כיום בין עמדות עבודה בודדות במרחב פתוח בו חולקים השוכרים מקום עם שוכרים אחרים לבין משרדים בגדלים משתנים. ישנם משרדים קטנים או גדולים יותר. בנוסך למקום הישיבה, כל חלל עבודה מציע דברים שונים כגון: אינטרנט אלחוטי, מדפסת, ארונות, מטבח מאובזר ועוד. המחיר יהיה בהתאם למה שמציע חלל העבודה. כל אדם יכול לבחור את חלל העבודה המתאים לו מכל הבחינות.

כיצד בוחרים חלל עבודה משותף בתל אביב בתקופת הקורונה?

כאמור, תקופת הקורונה היא תקופה לא פשוטה. מצד אחד לא מעט אנשים נדרשים לעבוד מהבית ומצד שני, חללי עבודה משותפים שמציעים חלל אחד הכולל את כל העובדים בו ביחד, אינם רלוונטיים בשל ההנחיות השונות המוטלות על האזרחים הדורשות ריחוק חברתי ועוד. לכן, אם אתם מחפשים חלל עבודה משותף בתל אביב, חשוב מאוד שתקפידו על כמה דברים: ראשית כל, חשוב מאוד להקפיד על התאמת המקום מבחינת ההתאמה לכללים השונים הנוגעים לתקופת הקורונה, כלומר: עבודה במשרד פרטי ולא בעמדת עבודה בחלל משותף, משרד בגודל המתאים לכם ובתקציב החודשי המתאים לכם וכן, משרד המציע את כל מה שאתם זקוקים לו כגון: חיבור זמין לאינטרנט ועוד. חשוב מאוד להתרשם מחלל העבודה טרם בוחרים בו וזאת בכדי לוודא שהוא מתאים לכם מכל הבחינות. חלל עבודה איכותי יכול לספק לכם את המקום המושלם לעבוד בו בתקופת הקורונה.

אודות הכותב

אופיר אליאס

שותף ויועץ נדל"ן בכיר. החל את דרכו בחברה בשנת 1998 ומאז מלווה עסקאות עם חברות הי טק ומשקעים בתחום ההנדל"ן המניב. בעל תואר ראשון במנהל עסקים.