השכרת משרדים להייטק

TowerLand > Uncategorized > השכרת משרדים להייטק

תיווך משרד לחברת  הייטק (Hi-Tech) :

תיווך של משרד לחברת הייטק צריך להיעשות על ידי מומחים שמכירים את הדרישות המיוחדות של עולם ההייטק.

מומחים אלו צריכים להכיר את אזורי ההיי טק המבוקשים בישראל, סוג המשרדים שמותאמים לצרכים המשתנים של הלקוח, העסקים שממוקמים באותו אזור ועוד.

בנוסף, הם יוכלו לומר ללקוח האם אותו אזור בו ממוקם המשרד נחשב כאזור בו יש דרישה גבוהה למשרדים משום חברות הייטק בינלאומיות שממוקמות בו, האם יש אליו גישה של תחבורה הציבורית, האם יש חניה באזור ועוד.

המתווכים יעדכנו את לקוחותיהם האם מדובר על משרדים באזור תעשייה חדש שמתפתח בקצב מהיר ועל כן משתלם לקנות משרד באותו בניין או שמא מדובר על אזור תעשייה מוכר בו משתלם לבחור בשכירות משנה של משרד.

ההחלטה לשכור את שירותיהם של מומחים תבטיח יעילות מקסימאלית שתבוא לידי ביטוי בחסכון בזמן, כסף וטעויות מיותרות בבחירת משרדים להייטק.

השכרת משרדים להייטק :

נכון להיום יש אזורים רבים בהם ניתן למצוא משרדים לחברות הייטק.

חלק מהאזורים הם הרצליה, רעננה, חיפה, פתח תקווה, לוד ועוד. כל אזור והמיתוג שלו וכל חברה והמשרד שמתאים לה.

הנקודות החשובות אותן יש לקחת בחשבון טרם השכרת משרד הן:

  • תקציב  חשוב לקבוע מראש מהו התקציב השנתי להשכרת משרד.התקציב צריך לכלול הוצאות קבועות ומשתנות. לידיעה כללית, בעלי המשרדים משכירים משרדים במחיר שמותאם לשווי הנכס, הביקוש של אותו אזור, התנאים של האזור והיתרונות של הנכס.
  • מיקום  חשוב להגדיר את האזור בו אתם מעוניינים להשכיר משרד. חשוב לוודא שמדובר על משרד שהגישה אליו מהכביש הראשי נוחה ושיש אליו תחבורה ציבורית.לא כל העובדים מגיעים אל מקום העבודה ברכב.
  • פנים המשרד  הגודל של המשרד חייב להתאים לכמות העובדים והציוד.יש לוודא שיש מטבחון אחד לפחות, חדר ישיבות, חלל שמותאם לישיבה של כמה עובדים, סביבה שאינה רועשת חיצונית, אקוסטיקה טובה ושהעיצוב של המשרד מותאם לאופי העסק שלהם.
  • נלוות  יש להחליט מהם הדברים שחשובים לכם לגבי האזור בו ממוקם המשרד והמשרדים עצמם.האם אתם מעוניינים באזור עירוני או מתועש, האם חשוב לכם שיהיו מסעדות ובתי קפה באזור איתם ניתן להגיע להסדר. האם יש חניה לעובדים ועוד.

לסיכום:

השכרת משרדים לחברת הייטק באזור מרכז הארץ אינו תהליך פשוט.

מסיבה זו רוב בעלי חברות ההיטק בוחרים לשכור את שירותיהם של מומחי נדל"ן בתחום ההייטק וזאת על מנת שאלו יאתרו עבורכם את אותם משרדים שעומדים בדרישותיהם ויחסכו להם בזמן יקר ובכסף.

עבור לקבלת שירות ויצירת קשר עם מחלקה המתמחה במשרדים להייטק

אודות הכותב

אליאס אופיר

אופיר אליאס - שותף יועץ נדל"ן בכיר. החל את דרכו בחברה בשנת 1998 ומאז מלווה עסקאות עם חברות הי טק ומשקעים בתחום ההנדל"ן המניב. בעל תואר ראשון במנהל עסקים.