נכס מניב בישראל – איך מוצאים אחד כזה

TowerLand > Uncategorized > נכס מניב בישראל – איך מוצאים אחד כזה

אומרים שלא קל לקנות נכס מניב בישראל. ההיצע דל והמחירים בשמיים. אבל אין מי שלא רוצה להיות בעליו של נכס מניב. המאמר הבא יעזור לך לדעת איך לרכוש נכס מניב, איך לקבל שכ"ד כל חודש, להרגיש חשוב ולהתפאר – "אני משכיר מחסן לחברה כזו או אחרת.."

איך עושים את זה? ראשית, יש לאתר: משרדים להשכרה או מבנים להשכרה ובמו"מ מול המוכר לדרוש אופציה לקניה ממנו, לאחר סגירת החוזה, נסו למצוא דייר למחסן ששכרתם ולבקש ממנו תשלום שכירות גבוה יותר ממה שאתם משלמים.

חשוב מאוד שתשימו לב למיקום הנכס, שיהיה במיקום סביר, במצב תחזוקתי ירוד ועם חצר צמודה.

מיקום המחסן צריך לענות על הקריטריונים הבאים: קווי אספקה קצרים, דרך רחוקה מפקקי תנועה, ארנונה נמוכה, עובדי מחסן זמינים, תשתיות קיימות במחסן ועוד.

מי שהגיע למסקנה כי הוא רוצה נכסים מניבים כמו: מחסנים לשכירות, מחסנים למכירה, מבנה תעשיה לקניה או מבנה תעשיה לשכירות עליו להזדרז ולמצוא כדי שגם הוא יוכל להגיד שיש לו נכס מניב.

על מנת לעשו עסקאות מצליחות בתחום זה, מומלץ להשתמש באנשי מקצוע שמתמחים בתחום הנדל"ן ובנכסים מניבים בפרט ויכולים לכוון אתכם לרכישת או השכרת נכס שיניב עבורכם תשואה גבוהה ביותר ויעזור להימנע מעסקאות לא רווחיות וטעיות נוספות.

אודות הכותב

אליאס אופיר

אופיר אליאס - שותף יועץ נדל"ן בכיר. החל את דרכו בחברה בשנת 1998 ומאז מלווה עסקאות עם חברות הי טק ומשקעים בתחום ההנדל"ן המניב. בעל תואר ראשון במנהל עסקים.